Yönetim panelli web tasarım yapıyoruz,
WEB TASARIMI

 

 

İşletmenizi geliştirmenin, satışlarınızı artırmanın ve daha fazla müşteri çekmenin bir yolu var mı? Web sitesi, hedeflerinize ulaşmanın en güçlü araçlarından biridir. Web sitelerimiz karşı konulmaz ve sonuç verir.

Web siteniz, sizinle iletişim kuran ve satın alan nitelikli müşteriler getirmelidir. Atilus web siteleri oluşturulur ve  çevrimiçi pazarlama işiniz için bu tür bir büyüme sağlar.

Ekibimiz , her disiplindeki uzmanlardan oluşur ve süreçimiz, işletmenizi getiren şaşırtıcı bir site sunmak için işletmenizin ihtiyaçlarını, araştırma, deneyim ve ekip çalışmasını birleştirir.

 

NEDEN BIZI SEÇMELISIN İŞTE NEDEN:

 
  • İlk İşiniz - Web siteniz düşünceli bir şekilde hedef kitleniz ve benzersiz amaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır.
  • Herşeyi Yönetiyoruz - Tasarım, içerik yönetim sistemi - hatta içerik. Pürüzsüz lansman, harika bir deneyim ve sonuçlar sağlayan her şeyi yaparız.
  • Arama Motoru Optimize Edilmiş - Bu bizimle ekstra bir satır öğesi değildir. Sürecin bir parçası olarak, başlattığımız her web sitesi, ekibimizin sizin için en iyi sonucu elde etmek için attığı 50'den fazla adım içermektedir.
  • Dış Kaynak Kullanmama  - Birçok şirket, SWFL'de neredeyse tümü başka bir şirkete veya daha da kötüsü yurtdışına dışarıdan kaynak aktarıyor. Bu, gecikmelere, düşük kalite kontrolüne, kötü müşteri servisine ve hiçbir hesap verebilirliğe neden olmaz. Ekibimiz% 100 işyerinde ve personel içindedir.

İLGINÇ GERÇEKLER

  1. Tüm fiziksel satın alma kararlarının% 90'ından fazlası artık ilk kez çevrimiçi olarak araştırılmaktadır; bu, hemen hemen TÜM tüketicilerin hizmetlerinizi ararken veya çevrimiçi olarak araştırma yapıyor demektir . Gördüklerini beğenmezlerse - sizinle iletişime geçmeyeceklerdir!
  2. Ortalama müşterimiz web sitelerinden işlerde% 900'lük bir artış görür.
  3. # Yeni İş Kaynağı - Yeni bir web sitesi geliştirdikten ve çevrimiçi pazarlama planlarımızı uygulayan 1 yıl içinde web, müşterilerimiz için yeni işlerin en iyi kaynağı olur.
  4. Trafiğin% 30 Artışı - Bir web sitesini yeniden başlattığımızda, ortalama müşteri, ek pazarlama olmaksızın lansmanın ilk 3 ayı içinde trafikte% 30, ve kontaklarda% 100 artış görür.

Müşterileriniz ve müşterileriniz şu anda sunmanız gereken şeyleri aramak için çevrimiçi durumdayız - önlerinde bulunun ve bunları müşterinize dönüştüren harika bir web sitesi ile etkileyin. Şimdi işinizi çevrimiçi büyütme sürecini başlatmak için Bize ulaşın . 

YARATICI

 

KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullanıcıların bir web sitesinde ne aradığını biliyoruz. Ziyaretçilerinize doyurucu bir kullanıcı deneyimi yaşatacak bir tasarım sunmak için bize bırakın.

TASARIMI

Titiz tasarımcı ekibimiz, şirketinizin güzel ve fonksiyonel bir temsilciliğini sunmak için beceri ve yaratıcılığa sahiptir.

İÇERİK / İÇERİK YAZMA

Yazarlarımız, şirketinizin markasıyla uyumlu ve sonuç üreten içerik ve ek web sitesi kopyası oluşturabilir.

 

GELIŞME

 

CMS (İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ)

Bir CMS, sitenizi korumanıza, müşterilerinize daha hızlı bilgi almanıza ve web sitenizin ve işletmenizin genel pazarlanabilirliğini artırmanıza yardımcı olacaktır. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) platformları söz konusu olduğunda, tek bir boyut herkese uymuyor. Atilus, kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için doğru CMS çözümünü bulmak için sayısız seçeneği seçmenize yardımcı olabilir.

E-TİCARET

İşiniz için e-Ticaret yapın! ETicaret ve alışveriş sepeti uygulamalarını geliştirmede Atilus'un uzmanlığı, müşterilerin geri gelmesini sağlayacak uygun, güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlar.

ÜÇÜNCÜ TARAF ENTEGRASYONU

İşletmenizin kullandığı diğer hizmetleri yalnızca tek bir platforma getirin, böylece hep kuşbakışı görünüme sahip olabilirsiniz. Nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için İş Uygulamaları sayfamıza bakın.